logo

Фармацевтика

Фармацевтична індустрія є досить складною та однією з найбільш нормативно врегульованих індустрій в Україні, що в свою чергу потребує постійного відстеження регуляторних змін, що в ній відбуваються. 

Наша практика в галузі фармацевтики спрямована на вирішення найскладніших бізнес-завдань, що виникають у наших клієнтів у цій галузі. Клієнтами ЮФ Vox Legum є фармацевтичні компанії різних сегментів ринку. При цьому пропорційно найбільша кількість клієнтів зосереджується серед іноземних компаній. Також ми обслуговуємо компанії сегменту роздрібної торгівлі, яким ми запропонували вигідні та цікаві рішення щодо комплексного юридичного обслуговування їх бізнесу.

Юристи ЮФ Vox Legum володіють глибокими теоретичним знаннями та мають значний досвід надання юридичної допомоги у фармацевтичній індустрії, з питань діяльності на ринку лікарських засобів та медичних виробів в Україні, зокрема щодо реєстрації, ліцензування, ввезення, обігу, ціноутворення та рекламування такої продукції в Україні.

Крім цього ЮФ Vox Legum надає клієнтам з фармацевтичної галузі консультації з інших питань, що охоплюють практики нашої фірми, зокрема щодо питань трудового права, корпоративного права, конкурентного права, інтелектуальної власності та вирішення спорів.

полоса