logo

Оподаткування

Практика оподаткування юридичної фірми Vox Legum є однією з найсильніших практик нашої фірми та включає в себе послуги стосовно податкового планування, консультування з податкових питань та вирішення податкових спорів з контролюючими органами.

Значний досвід та глибокі теоретичні знання наших юристів та адвокатів дозволяють нам комплексно вирішувати найскладніші задачі, що пов'язані з податковими питаннями наших клієнтів.

Наш досвід надання правової допомоги в різних індустріях дозволяє нам знаходити найоптимальніші рішення з питань оподаткування для наших клієнтів.

Наші юристи та адвокати мають досвід роботи у податкових органах, що дозволяє нам повністю з середини розуміти специфіку їхньої роботи та пропонувати нашим клієнтам найкращі шляхи вирішення проблемних питань.

Послуги юристів та адвокатів практики оподаткування надаються нашим клієнтам як окремо, так і в процесі реалізації проектів в межах інших практик фірми, у разі якщо такі проекти цього потребують.

Також юристи та адвокати ЮФ Vox Legum мають значний досвід супроводу різних видів фінансових транзакцій, що в свою чергу дозволяє нам на належному рівні представляти як позикодавців, так і позичальників під час переговорів щодо реструктуризації заборгованостей, зокрема щодо їх податкових аспектів.

Крім цього наші юристи та адвокати мають великий практичний досвід щодо юридичної підтримки укладання кредитних угод, а також з податкових аспектів страхової та інвестиційної діяльності.

Серед основних послуг, що надає ЮФ Vox Legum з питань оподаткування, можна виділити:

полоса